Kliknij, aby zalogować się w naszej Fiszkotece

SZKOŁA  JĘZYKOWA

 
Szkoła językowa PREMIUM COLLEGE prowadzi kursy językowe dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów, firm oraz instytucji o różnej wielkości i różnym profilu działalności. Organizacja szkolenia języka odbywa się w domu klienta lub na terenie firmy i pozwala elastycznie dostosować program nauki do specyfiki pracy słuchaczy, oszczędzając jego cenny czas.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz modułów nauczania języków obcych w grupach lub indywidualnie na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi uczniowie korzystają z e-dziennika, e-kalendarza oraz z innych podobnych materiałów.

Celem naszych kursów jest przede wszystkim skuteczne rozwijanie umiejętności językowych oraz bardzo dobre przygotowanie do wszelkiego rodzaju egzaminów. Oferujemy naukę języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz innych.

CENNIK

konwersacje, korepetycje, przygotowanie do matury itp. (z native speaker’em, specjalistyczne*)

 

1 osoba

2 osoby

3 osoby

60 minut

60zł (70zł*)

35zł/os. (40zł/os.*)

28zł/os. (30zł/os.*)

90 minut

80zł (100zł*)

45zł/os. (55zł/os.*)

33zł/os. (40zł/os*)

Opinie na temat Premium College

Z Panią Orianą mam lekcje już od 4 klasy szkoły podstawowej, a aktualnie jestem w klasie maturalnej. U poprzednich nauczycieli stresowałam się na lekcjach, a angielski nie był moim ulubionym przedmiotem.. Na lekcjach u Pani Oriany tego problemu nie ma. Oceny z angielskiego mam bardzo dobre. Nie mam też żadnych braków z materiałem który jest realizowany w szkole, wręcz jestem z programem dużo, dużo dalej. Aktualnie Pani Oriana przygotowuje mnie do matury rozszerzonej z języka angielskiego bo dzięki jej świetnemu podejściu i ogromnemu zaangażowaniu w lekcje, angielski stał się moim ulubionym przedmiotem. Z dzieciństwa… Więcej
– Angelika (ocena 5/5)

Bardzo dobra szkoła. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, a super atmosfera na zajęciach sprzyja nauce. Profesjonalizm i rzetelność to cechy charakterystyczne i gwarantują wysoki poziom kształcenia. Właścicielka szkoły jest osobą bardzo sympatyczną, której zależy na uczniu co daje pewność, że dobrze nauczy języka. Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę!
– Roksana (ocena 5/5)

 

Nauczyciel angielskiego najwyższej klasy! Jest w stanie zarazić entuzjazmem do nauki angielskiego nawet najbardziej opornych noobów-beginerów 😉 A od już trochę orientujących się egzekwuje – skutecznie jak native speaker – myślenie i wypowiadanie się w tym języku :)
– Rafał (ocena 5/5)